Hakkında - Cömert Köfte - Toptan Günlük Köfte

Hakkında

Hakkında

Gıda sektöründe hizmet veren Cömert İznik Köfte, 2009 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Cömert İznik Köfte, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her yerinden sipariş almakta ve ürün kalitesiyle farkını ortaya koymaktadır.

İstanbul genelinde 1500’den fazla elit restaurant,cafe,büfe,otel vb. işletmeye hizmet sunan firmamız rakipsiz hizmet ve kalite anlayışıyla büyümeye devam etmektedir. Bu hizmetlerin yanında, müşterilerimizden gelen yoğun talepler üzerine, İstanbul geneline paket servis hizmetine de başladık ve hızla perakende ağımızı genişletmekteyiz.

Lezzetiyle kendini gıda sektöründe gösteren Cömert İznik Köfte; ızgara köfte, köfte, hamburger köftesi  toptan ve perakende satışı yapmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünler İslami Kurallara uygun olarak kesim neticesiyle hazırlanmaktadır ve bölge ayırt etmeksizin, Türkiye’nin her yerine gönderim yapılmaktadır. 

Cömert İznik Köfte, teknoloji ve zamanın getirdiği kolaylıklar ile sağlıklı, nezih ve kaliteli bir üretim yapmayı kendisine vizyon edinmiştir. Bu doğrultuda, bu kaliteyi müşterilerine hizmet olarak en iyi şekilde vermeyi ve bu kriteri en uygun fiyatlarla sunmayı kendine ilke olarak görmektedir. 

Özetle, Cömert İznik Köfte için önemli olan kalite, hizmet ve fiyat politikaları ile size en iyi şekilde hizmet etmektir. 

Kurumsal Anlayışımız
Siz değerli müşterilerimiz hizmetimizi kusursuz şekilde ve kaliteden ödün vermeden tüm çalışanlarımız ile birlikte size etkin ve güleryüzlü bir hizmet sunmaktayız.

Vizyonumuz
İlk olarak bizim en büyük hedefimiz teknoloji ve zamanın getirdiği kolaylıklar ile hijyenik, nezih ve daha kaliteli bir üretim yapmaktır. Çünkü kalite her zaman kazandırır ilkesine inanmaktayız. İkincisi bu doğrultuda bu kaliteyi size hizmet olarak en iyi şekilde vermektir ve son olarak bu iki kriteri en uygun fiyatlarla size sunmaktır. Özetle bizim için önemli olan KALİTE, HİZMET VE FİYAT´landırma politikaları ile size en iyi şekilde hizmet etmektir.